Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

2020© Meksika Mutfağı’nda yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır.

Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site kullanım şartlarında belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntısı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Yasal Uyarı:

MeksikaMutfagi.com sitesinde yer alan seyahat bilgileri, tavsiye ve yorumlar yazarın kişisel deneyimlerini yansıtmaktadır. Buradaki görüşler okurun seyahat tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada bulunan bilgilere dayanılarak seyahat için karar verilmesi beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site içindeki, gerekse site için kullanılmış kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitede bulunan bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucunun uğrayabileceği doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maliyetlerden, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı MeksikaMutfagi.com editörü sorumlu değildir.

SİTE TELİF HAKLARI

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereği (Site Telif Hakları Konusunda) Yasal Uyarı:

Meksika Mutfağı’nın isim hakları, içeriği, logosu, sloganı, tasarımı ve site içindeki tüm yazılı ve görsel içeriğe dair hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir yazı, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya kar gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Meksika Mutfagi sitesini ziyaret eden okurlar, sitenin telif hakkı konusunda sitemin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Sitenin hiç bir unsuru içinde yer alan dokümanlar site yöneticisinin önceden verilmiş imzalı veya dijital olarak yazılı muvafakati olmaksızın başka sitelere veya medya organlarına kopyalanamaz.

 

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ